Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


Çocukluğumda azı dişim diş hekimi olmayan bir doktor tarafından çekilmişti. Bana ve aileme uygun bir tedavinin olacağı konusunda açıklama yapacak kimse olmayınca dişim o şekilde kaldı. Seneler geçtikçe alt çenemde kayma oldu ve üst çenemin tam altında değil sağtarafında duruyor ve tam çiğneyemiyordum. Bir iş bulup birikim yapar yapmaz. 29 yaşımda diş teli taktırdım. 3 seneye yakın teller kaldı ve dişlerimin düzeleceği söylendi. Zeliha hanım bu süreçteki 2. doktorum. Zeliha hanıma tel tedavimin sonunda denk geldim. Bana detaylı bilgi verip yaşımdan dolayı alt çene dişlerimin düzelmeyeceğini söyledi. Başta Zeliha hanıma denk gelseydim bu sıkıntılı sürece hiç girmez, o kadar para harcamaz ve hayal kırıklığına uğramazdım.

f....

Hayatım boyunca gülerken hep dişlerimi sakladım, aynaya baktığımda kendimi kötü hissettim ta ki Zeliha hocamla tanışana kadar. O kadar kısa sürede dişlerimi düzeltti ki şu an sayesinde hayat doluyum ❤️🥰 Hiç ertelenmemeli gereken birşey olduğunu anladım. İyi ki karşıma Zeliha hocam çıkmış. İşinin ehli, mükemmel bir Ortodontist. Tedavim boyunca beni motive etti ve bana sabrı öğretti 😊 doktordan çok daha fazlası.. Bana abla oldu 🙏 Herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Kendinizi Zeliha hocamın ellerine güvenle teslim edebilirsiniz. Ben çok memnun kaldım. Hayatım boyunca da güzel anacağım 😊 iyi ki varsın güzeller güzeli Melek doktorum 🥰🥰🥰

e....

İki oğlumunda hem üst çene hem alt çene darlığı vardı.Her ikisi içinde tedavimiz devam etmekte…Hem iletişimi hem çocuklara yaklaşımı açısından çok memnunuz🙏Bize tedavi sürecini tüm detaylarıyla paylaşarak işimizi çok kolaylaştırdı.Her iki oğlumun tedavisi de çok başarılı bir şekilde devam ediyor.Zeliha Hanımla yolumuz kesiştiği için hem biz hem de çocuklarımız çok şanslı.

n....

Eğer zeliha hocaya geldiyseniz emin ellerdesiniz demekdir. Kızımın cene rahatsızlığından dolayı zeliha hocayla tanıştık işinde en iyisi hasta ile iletişimde kusursuz.tedavi ile ilgili bilgileri ve sureci eksiksiz ogrenebilirsiniz. Tedavi sırasında gidişata gore herdaim bilgi ve oneri verir.Tedavi sırasında doktortondan cok kızıma abla gibi davranır. Zeliha hocayla tanıştığınızda sadece diş doktorumuz olmuş olmaz ,ablaniz yada arkadaşınız olur. Kendisine burdan cokkk teşekkür ederiz.

g.....

Uzmanımızın Mükemmeliyetçi olduğu doğrudur. Kusursuzu yakalama gayreti, sıcak-samimi ve güven veren tavrıyla tedavi süreci boyunca üstünüzde bi abla eli hissettirir.

s.....

Yaşımdan dolayı ameliyatsız olmaz denilen çene genişletme işlemini rpe apareyi kullanarak ameliyatsız hallettik. Şimdi de tel tedavisine başlıyoruz. Doktorumu çooook seviyorumm.❤️

t.....

25 yaşındayım ve küçüklüğümden bu yana dişlerim psikolojimi etkileyen en önemli faktörlerdendi.Daha önce tedaviye başlayıp yarıda bırakan biri olarak diş tedavisine karşı önyargılarım vardı. Zeliha hanımın pozitif enerjisi,samimiyeti,işinde gerçek bir profesyonel oluşu tedavimin çok başarılı ve rahat geçmesini sağladı. Braketlerimde bir problem yaşamam halinde hemen müdahale ettiğinden ağrılı bir süreç yaşamadım. Gayet hızlı ilerleyen bir tedavi süreci geçirdim. İyi ki Zeliha hanımla yollarımız kesişti.Onun gibi bir diş hekimim olduğu için çok şanslıyım.Kendisine çok çok teşekkür ediyorum.

i̇....

30 yaşında ikinci oğlum da dünyaya gelince artık kendim için birşeyler yapma zamanı gelmişti Samsun’dan Ankara’ya taşındığimiz için çok fazla çevremiz yoktu araştırma yaptık birçok yere gittim.Zeliha hanımın samimi içten oluşu tercih sebebim oldu. Ortodontik tedaviye başlayalı 3 ayı geçmiş bile… 30 yaşına kadar dişlerini göstererek gulemeyen ben daha 3.ayda ağız dolusu gülmeye başladıysam bunun tek nedeni Zeliha hocam.Siz beni guldurdunuz Allah’ta sizi güldürsun Zeliha hanım 🙂 Herkese tavsiye ediyorum

di...k

Öncelikle Zeliha ablanın ilk diş teli taktıgı kişiydim seneler önce düşününce korkuyodum diş diyince gülümsek gelir ve korkuyodum gülümsektn ama Zeliha abla hasta doktor ilişksindn ziyade daha çok abla olarak yaklaştı acımayacağına ikna etti uzun bi süre beraber geçirdik herşeyi detaylı şekilde anlatıyodu ama bu süreçte daha çok sevdim ve ilerde meslek kararımda degişti diyebilirim çok tereddüt edilecek konu ama zeliha ablayla tereddüt kelimesi imkansız oluyor güzel gülmemin sebebi oldu onu çok seviyorum aa bide diş telim çıkalı 3 sene oldu ama hayla konuşuyoruz

y....ö

Çok tatlı bir hekimdir kendisi takmadığım diş lastiklerime rağmen çok sabırlıydı, ve diş tellerimin önemini bana bıkmadan anlattı, hiç utanmadan sıkılmadan acımı sızımı söylüyordum anlayışla karşıladı , bir dişçiden fazlası samimi tam bir anaç abla, dişlerim harika oldu ikimizde finalde çok mutluyduk kesinlikle iyi dişçi forever Zeliha abla ‍‍ Diş perisii‍‍

ce...n

Öncelikle merhabalar. Tedavi sürecim üç yıldı. Bu üç yıllık süreçte benimle aynı bir anne gibi ilgilendi. Ne kadar braket kırmış olsam da lastiklerimi takmamış olsam da bana hiç kızmadı. Yanına her gittiğimde beni güler bir yüzle karşıladı. En önemlisi de bana rehber oldu. Onun sayesinde diş hekimliğine olan ilgim arttı . Şu an 12. sınıfım ve diş hekimliği okumak istiyorum . Bu Zeliha hocamın sayesinde oldu. Hocama gitmenizi gönül rahatlığıyla tavsiye ederim. Emin olun onun gibi ilgilenen bir başka doktora rastlamadım. Zeliha hocam sizi hiç unutmayacağım…

ha...l

Ben küçüklükten beri çenem öndeydi ve konuşmamı bile engelliyordu. O kadar çok doktora gittim ki hepsi ameliyat olman gerekiyor dedi. Bende ameliyat olduğu için istemedim. Ve internet üzerinden Zeliha hocamı buldum kendisiyle görüştüm muayeneye gittim ve ameliyatsız hallolacağını söyledi . Ve biz tedavimize başladık ve senesi dolmadı şu anda o kadar güzel oldu ki artık çenem önce dişlerim bozuk değil . Rahatça gülebilmek için kusurlarınızı düzeltmek için kesinlikle Zeliha hoca . Kendisi bir doktordan daha fazlası. Kendisi ve ilgisi sizin tüm korkunuzu endişenizi üzerinizden alıp götürüyor. Kesinlikle güvenebileceğiniz kendinizi rahatça emanet edebileceğiniz ve asla aklınız kalmayacağı bir doktordur. Eğer sizinde böyle bir sorununuz olursa kendinizin , çocuğunuzun veya yakınınız varsa hiç düşünmeden gelebileceğiniz bir doktor. Herşey için teşekkürler. Hayalleriniz için bir adım atın.

bü...

Ben dişlerimin yerlerinden kaydığı için gitmiştim.yaklaşık 1 yıllık bir tedavi sürecinden geçtim.Sonucunda da dişlerim yerlerine geldi.İlk randevudan son randevuya kadar hiç güler yüzünü bozmayan hastalarının sıkıntıları yakından ilgilenen deneyimli doktora rastladığım için çok şanslıydım. Pandemiden dolayı tedavimde aksamalar olmasına rağmen tedavi sürecimin en hızlı şekilde ilerlemesi için ellinden geleni yaptığı içinde ayrıca teşekkür ederim.Sayesinde harika bir gülüşe sahip oldum görenler gülmek sana yakışıyor diyorlar. Anladım ki güzel bir gülüş her şeyden önemliymiş .Tüm emekleri için çok teşekkür ederim.

me...k

25 Yaşındayım uzun yıllardır dişlerim bozuktu Ortodonti tedavisi için yaklaşık 10 a yakın doktor gezdim Askeri personel olduğum için görev yaptığım yerde özel klinikler vardı ama uzman ortodonti yoktu tedaviye başladım 2,5 ay sonra zorunlu şehir değiştirmek zorunda kaldım tekrardan tedavi olacağım bir Uzm Ortodonti Dr aradım Zeliha BEKTAŞ hocam ile tanıştım öncesinden daha iyi olacağını ilk başta anlamıştım yarım Kalan tedavime başladığında gösterdiği özveri Güler yüzlü hep pozitif oluşu gayet güzeldi braketlerimde bir problem yaşamam halinde hemen ettiğinden ağrılı bir süreç yaşamadım hep çözüm üreten hep pozitif olan hocam a Teşekkür ederim hızlı bir tedavi süreci geçirdim dişlerim beklentimden daha hızı yerlerine oturdu iyi ki Zeliha Hoca ile tanıştım ve tavsiye de bulunacağım Dr birisidir buradan Kendisine çok teşekkür ederim.

ah...

Oğlumun ortodonti tedavisi için tanıştık Zehra hoca ile çok memnunuz tedavimiz başarılı bir şekilde devam ediyor herkes e tavsiye ediyorum

şa...n

Tedaviye başlamadan önce 3 ay ortodontist aradım. Gerçekten çok zor bir süreç çünkü güvenmek lazım. Zeliha hanım o kadar bilgili ki tanıştığımızda işte bu dedim. İyiki kendisini tanımışım hem mükemmel bir doktor hem de kusursuz bir abla oldu bana. 4 ay gibi kısa bir sürede bütün fotoğraflarımda tellerim olmasına rağmen 32 diş güler hale geldim. Tel tedavisi olmayı düşünen ve benim gibi uzun bir araştırma sürecine giren herkese Zeliha hanımı öneririm.

em...ı

20 yaş dişlerimi çektirmek için gittiğim çene cerrahının yönlendirmesi sonucu doktor Zeliha hanım beni muayene etti. Dişlerimin çapraşık görüntüsü beni rahatsız ediyordu ancak yaptığım iş dolayısıyla diş telleriyle görünmek istemiyordum. Zeliha hanım bana diş telleri dışında alternatifler sundu ancak diş telleriyle tedavimin kısa bir süre içinde tamamlanabileceğini belirtti. Diş teli tedavisine başlamaya karar verdim. Düşündüğüm gibi kötü bir görüntü oluşmadı hatta tellere o kadar alıştmıştımki 10 ay süren tedavim sonrasında bitiş randevusuna gittiğimde teller çıkacağı için tedirgin oldum. Bir kaç gün önce teller çıktı ve bu dişlerin benim olduğuna inanamadım. Çocukluğumdan bu yana hayatımda ilk defa böyle gülüyorum. Elimle ağzımı kapatmak zorunda hissetmiyorum.

bu...p

Yaklaşık 10 yıl önce 17 yaşımda iken ortodontik tedavi görmüştüm. 3 yıl süren tedavi sonunda diş tellerim çıktıktan sonra üst dişlerimdeki dişlek görüntü düzelmemişti. 5 ay önce çok umudum olmamasına rağmen tekrar bir ortodonti uzmanına görünmeye karar verdim çünkü dişlek görüntü beni gerçekten çok rahatsız ediyordu. Zeliha Hoca dişlerimin kapladığı toplam alan ile çene alanım arasındaki uyumsuzluktan bahsetti. Böyle durumlarda diş çekilmesi gerektiğini belirtti. Ben diş çekilmesi gerekiyor deyince açıkçası tereddüt ettim çünkü dişlerimin hepsi sağlamdı. Kendisine güvendim ve 2 tane dişim çekildi. Bu şekilde başlangıçta açılan boşluklar zamanla kapandı ve gerçekten de dişlek görüntü ortadan kalktı. Üst dudağım dişlerimi zor kapatırken şu an rahatlıkla kapanıyor ve dişlerim çok iyi bir şekilde dizilmiş durumda. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

ya...e

Dişlerimden memnun değildim ve hastaneye başvurdum sonra doktor Zeliha Hocamla tanıştım ve tedavi sürecimi onunla devam ettirdik çok memnun kaldım her geçen gün değişimimi görüyordum ve çevremden de bu konuda çok olumlu yorumlar aldım herkes doktorumun hala kim olduğunu ve çok güzel dişlerimin olduğunu söylüyor iyi ki Zeliha hocamla tanıştım bana bi ömür hiç çekinmeden özgüven eksikliği yaşamadan güleceğim inci gibi diş bıraktı.❤️❤️

so...

Eşimin dişlerindeki bozukluk nedeniyle Zeliha hocaya gittik. İyi bir doktor olduğunu arkadaşımdan duymuştum. Birkaç doktora göründükten sonra kendisine güvenip tedaviye başladık. 3 ayda dişler inanılmaz bir şekilde çok düzgün hale geldi. Şu an tedavinin 10 ayı tamamlandı. 2 ay sonra diş tellerini çıkarabileceğimizi belirtti. Bu süreçte bizim bütün dertlerimizi de dinledi sağolsun. Sadece ortodontistimiz değil psikiyatristimiz gibiydi. Onun pozitifliği bize de geçti resmen. Bir aile gibi olduk. Bu tedaviye ihtiyacı olan herkese Zeliha hocayı tavsiye ederim.

ej....

2 ay önce tel tedavisi için gittim çene geriliği oldugunu ögrendim bana uyguladıgı tedaviyle 2 ayda çok etkili sonuç aldım. Kendisinin hastalarıyla iletişiminde çok iyidir her gittiğimde güler yüzlü olmasıyla samimi Davranışlarıyla iyiki onu tercih etmişim diyorum herkese tavsiye ederim.

um...n

Çene darlığı şikayetim vardı ve bu nedenle tedavi olmaya karar verdim. Zeliha Hanım ile diş teli tedavisine başladık. Yaklaşık 3 yıl kullandım ve kontrollerim düzenli yapıldı. Doktorum çok açıklayıcı, bilgili ve güleryüzlüydü. Ne kadar kalabalık olsa dahi başı, bütün hastaları ile ayrı ayrı ilgileniyordu. Çok sevecen bir hekim. Tedavim bitti, çok daha rahat ve güzel gülebiliyorum. Sayesinde daha sağlıklı oldum.

b.....

Ön dişlerim çarpıktı ve bu nedenle gittim kendisine. Tel tedavisi gördüm ve 4 yıl kadar sürdü. Tellerim çıkalı 1 yıl oldu ve sonrasında plak kullanmaya başladım. Tedavi sürecim gayet iyiydi. Zeliha Hanım çok ilgili ve güleryüzlüydü süreç boyunca. Randevu dışında da ihtiyaç duymam halinde gittiğimde ilgi gösterdi. Önceden gülerek fotoğraf çektiremiyordum ve şimdi rahatlıkla gülerek fotoğraf çektirebiliyorum. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

z.....

Geçen yıl dişlerimdeki çapraşıklık nedeniyle kendisinden randevu aldım. 1 yıl sonunda dişlerim tamamen düzeldi. Ayrıca bir tane dişin de çekilmesi gerekiyormuş. Hiç başka doktora göndermeden onu da çekti. Ayrıca çenemdeki ağrı da sayesinde geçti. Çok güler yüzlü insanın içini rahatlatan bir doktor. Ortodontik tedavi görmek isteyen herkese tavsiye ederim.

to....

Çocuğumda gömülü diş ve çapraz diş şikayeti vardı. Önce gömülü dişler ameliyat edildi ve iyileşmesini bekledik. Daha sonra tel takıldı ve bu 3 yıl kadar sürdü. Sonuçlarından çok memnun kaldık. Zeliha Hanım çok ilgiliydi ve kontrollerini çok sık yapıyordu. Kendisini çok beğeniyoruz ve tavsiye ediyoruz.

m.....

Kızımın dişleri yamuk ve çenesi henüz tam gelişmemişti. Tel tedavisi aldık ve çene tedavisi yapıldı. Zeliha Hanım bir doktordan çok fazlası. Gittiğimizde çok yardımcı oldu ve gidemediğimizde bizi aradı. Tedavi bitti ve çocuğumun dişlerinde sorun kalmadı. Daha sonra tekrar aradı ve yapmamız gerekenleri söyledi. Çok memnun kaldığımız bir süreç oldu.

k.....

Zeliha hanım diş teli tedavimi kısa sürede tamamlayıp sağlıklı dişlere kavuşturduğu için çok teşekkür ederim. Artık özgüvenle gülebiliyorum

tu....

Diş bozukluğum nedeni ile gittim. Daha önce de iyi bir doktor olarak adını duymuştum. Diş teli tedavisi aldım ve yaklaşık 4 yıl kullandım. Çok emek verdi ve çok iyi bir tedavi süreci geçirdim. Zeliha Hanım çok cana yakın ve güleryüzlü bir hekim. Bir doktor gibi değil, bir abla gibi davrandı. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Kendisine, emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.

a.....

Yorumunuzu Gönderin!